Bordeaux Dil Okulları

Bordeaux Dil Okulları ile güney batı Fransa’nın en önemli kentinde kaliteli Fransızca dil eğitimi fırsatı yakalayabilirsiniz.  250 000 i bulan şehir merkezi nüfusu ile Fransa’nın en önemli şehirleri arasında yer alan Bordeaux güney batı Fransa’nın önemli liman kentidir.

4 adet üniversite ile Fransa’nın en önemli üniversite şehirlerinden biri olan Bordeaux, üniversite öğrencilerinin yüksek sayısı ile Bordeaux dil okullarını seçen öğrencilere yeni arkadaşlar vadetmektedir.  Öğrenci şehri olmasının avantajını konaklama ve öğrenciler için sunulan restoranlarda görebilirsiniz.

Tarihi 2000 yılı aşan Bordeaux üzüm bağları ve tüm dünyaca bilinen şaraplarıyla ünlüdür. Şehir refah seviyesi yüksek, eğitimli, kültürlü insanlardan oluşmaktadır. Bordeaux’da bulunan 1200 kadar şato bunun bir göstergesidir.

Bordeaux dil okullarında eğitim aldığınız süre boyunca aile yanında konaklamanızı tavsiye ediyoruz. Şanslı iseniz aristokrat bir ailenin villasında konaklayabilir, Fransız kültürünün bambaşka bir yönünü keşdefedebilirsiniz.

France Langue Bordeaux Dil Okulu sizi en rahat ettirecek, kaliteli eğitim sunacak okulların başında gelir.