FRANSA DİL OKULLARI

Bu sene 11.si düzenlenecek olan L’été à Paris dil okulu paket programı ile yaz döneminde Sorbonne Üniversitesi ve Institut Catholique de Paris gibi Paris’in en köklü dil okullarında  Fransızcanızı geliştirebilir, Cite Universitaire de Paris gibi dünyada emsali bulunmayan bir uluslararası öğrenci kampüsünde konaklayarak Fransızca dil eğitimi alabilirsiniz. Teori Eğitim tarafından özel olarak sunulan tescilli bir program olan L’été à Paris, her bileşeni firmamızca hazırlan bir program olduğu için ücretlendirme bakımından da son derece uygundur. Bu paket program ile Paris’teki Fransızca kursunuz, konaklamanız, gidiş dönüş olmak üzere uçak biletiniz, seyahat sağlık sigortanız, havaalanı transfer hizmeti ve yerinde rehberlik servisini aynı paket içerisinde alabilirsiniz.Fransa dil okulları fiyatları, öğrenim göreceğiniz şehir, kurs tipi, konaklama seçenekleri bakımından farklılık göstermektedir. Örneğin Paris dil okulları konaklama bakımından biraz daha yüksek fiyatlarla daha yüksek bütçeler gerektirirken Montpellier dil okulları daha cazip konaklama seçenekleriyle daha elverişli fiyatlar sunabilmektedir. 2017 Fransa dil okulları fiyatları için web sitemizden bilgi alabilir ya da e-posta yolu ile size uygun okullar için bilgi talep edebilirsiniz.

Fransa’da konaklama seçeneklerine gelecek olursak kimi şehirlerde yurtlarda kalmak daha iyi sonuçlar verirken, özellikle gelir seviyesi yüksek ya da Akdeniz kıyısındaki kentlerdeki aile yanı konaklama daha verimli geçmektedir.  Bu noktada önemli olan öğrencinin Fransızca dil okulunun yanı sıra ders dışında yaptığı pratik ve sonucundaki ilerlemedir.  Bir kaç şehri ele almak gerekirse özellikle yaz aylarında Paris’te konaklama konusunda yurt seçeneği daha verimli, daha fazla arkadaş kazanılan seçenektir. Montpellier ve Nice’te konaklama konusunda ise aile yanı konaklama öğrencilerimizin son derece memnun kaldıkları, bol bol pratik yaptıkları bir seçenektir. 2017 Fransa konaklama ücretleri konusunda ve size en uygun konaklama için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

2017 Fransa dil okulları fiyatları, konaklama seçenekleri ve diğer konularda bilgi almak için Teori Eğitim ofisini ziyaret edebilir, sizin için en uygun Fransızca dil kursu programı için bütçe ve dil okulu analizi talebinde bulunabilirsiniz.